Kontakt

pozor změna: 

NACHÁZÍTE SE VE STARÉ NEAKTUALIZOVANÉ VERZI NAŠEHO ESHOPU, OD 5.9. 2017 SI PROSÍM PROKLIKNĚTE UŽ NÁŠ NOVÝ OBCHOD, KAM PŘIDÁVÁME VŠECHNY NOVINKY VIZ PROKLIK:

WWW.KOKICKOVI.CZ

 

 

ANTIKVARIÁT KOKÍČKOVI 

založen v roce 2010

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Majitel: Mgr. Pavel Bezděk
 
 
Korespondeční adresa (nikoliv adresa prodejny)
ŠLUKNOVSKÁ 311/22 
190 00 PRAHA 9 STŘÍŽKOV
IČO: 69303827
 
Telefon: +420 604 542 931 (pondělí až pátek 9.00 - 18 hod)
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
 
 
Výkup knih: viz samostatná karta "Nabídněte nám"
Osobní odběr: viz samostatná karta "Osobní odběr"
Obchodní podmínky: viz samostatná karta "Obchodní podmínky"
 
 

Z důvodu EET nebudeme od 1.3. 2017 přijímat hotovostní platby a současně rušíme platby kartou, které evidenci EET podléhají také. Od stejného data náš antikvariát nebude poskytovat osobní odběry. Stáváme se plně zásilkovým antikvariátem, který vše zasílá výhradně poštou. Platba předem 70,- Kč, dobírka na účet 130,- Kč.

 
EET považujeme za protiústavní omezení svobody podnikání v České republice, kdy stát bezprecedentně rozhoduje za podnikající subjekt o tom, jakou formu si musí zvolit pro vydání daňového dokladu za hotovostní nebo karetní platbu a zároveň jej zákonem nutí, aby si veškeré informační technologie a časové náklady spojené s touto nařízenou formou evidence tržeb uhradil ze svého bez ohledu na to, zda podnikající subjekt tento způsob chce / potřebuje nebo je jej schopen obsluhovat (diskriminace starších osob nebo osob se zdravotním postižením).
   
 
UŽITEČNÉ TIPY PRO NÁKUP U NÁS: 
 

Any Question?

 

 

 

 

-->